Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18806
Stary 22.08.2012, 17:22
St@chu napisał(a):Wyświetl post
Mój post miał na celu jedynie pokazać manipulację autora, który reprezentuje media uznawane tu przez wielu za jedyne niezależne, obiektywne i niemanipulujące.
Dzięki za czujność. Życzę z całego serca aby manipulacja kojarzyła Ci się zawsze tylko z takimi pierdołami.
Mam nadzieję że nie odbierzesz tego jako specjalną złośliwość gdy zapytam o to gdzie było Twoje wyczulenie na manipulację gdy (żeby trzymać się tylko ostatniego przykładu) Lisek robił z JK "magnata"?
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 22.08.2012 o godz. 17:57.