St@chu napisał(a):

|
Mój post miał na celu jedynie pokazać manipulację autora, który reprezentuje media uznawane tu przez wielu za jedyne niezależne, obiektywne i niemanipulujące.
|
Dzięki za czujność. Życzę z całego serca aby manipulacja kojarzyła Ci się zawsze tylko z takimi pierdołami.
Mam nadzieję że nie odbierzesz tego jako specjalną złośliwość gdy zapytam o to gdzie było Twoje wyczulenie na manipulację gdy (żeby trzymać się tylko ostatniego przykładu) Lisek robił z JK "magnata"?