Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1762
Stary 22.08.2012, 16:59
Everybody lies

Wiecie jak jest ? Cupiał w swoim stylu zobaczył tabelę po rundzie i sobie pomyślał.
" Holendra wywaliłem, Moskala też, wszystko żeby mistrza uratować, a Probierz mi się nawet do pucharów nie zakwalifikował. Ale fuszerka "
I jak najbardziej może być tak, że kilka słabych występów i Probierza wywali, bo już się do niego zraził. Wszystko jest możliwe, bo Cupiał ma podejście jak JW. Tylko tego tak nie widać, bo jeszcze jako tako drużyna grałą w ostatnich latach, nie była aż tak nisko pod względem miejsca w tabeli.Nie mylić z poziomem sportowym. Ale jakby Wisła się kręciła w okolicach środka tabeli jak Polonia, to tak samo by wymieniał po 3 trenerów na sezon. Zresztą przykład pierwszy z brzegu ostatni sezon.
..
Odpowiedz cytując