"Decyzją trenera Probierza Bartłomiej Kolanko i Piotr Żemło zostali przesunięci do kadry Młodej Wisły."
Czyli mamy jasność jak będzie wyglądało 'odmładzanie składu', 'stawianie na Polaków', 'dawanie szansy wychowankom'. Nie żebym się jakoś specjalnie zdziwił bo to było od początku do przewidzenia, że odmładzać będziemy 30 latkami...no żeby Melikson i Genkov zaniżali średnią wieku w składzie to szczyt perspektywiczności
