Szpen napisał(a):

|
w TVP jest polityka i trzeba też patrzeć na to od tej strony. Co innego w telewizji prywatnej, nastawionej na zysk. Choćby Pospieszalski miał 2 razy więcej widzów niż Wojewódzki w tym samym paśmie i w tym samym kanale, to i tak by sie zesrał a nie przyciągnął takich reklamodawców jak JK.
|
Tu masz racje ze w TVP rzadzi polityka i nie ma w niej miejsca dla dziennikarzy ktorzy chca rzetelnie rozliczac wladze i patrzec jej na rece.
Ale jednym ci spina obie TV jest to ze wszelaka krytyka obozu rzadzacego jest niemile widziana a wrecz tepiona co Misiak ewidentnie przyznal - Ameryki tym nie odkrył.
Zreszta wczesniej mowil o tym Wajda przed wyborami ze razem z zaprzyjazniona TV dadza rade no i dali.
Tylko ja mam w d... takie telewizje co sluza politykom i ich interesowm, a nie spoleczenstwu.