shaggy napisał(a):

w TVP jest polityka i trzeba też patrzeć na to od tej strony. Co innego w telewizji prywatnej, nastawionej na zysk. Choćby Pospieszalski miał 2 razy więcej widzów niż Wojewódzki w tym samym paśmie i w tym samym kanale, to i tak by sie zesrał a nie przyciągnął takich reklamodawców jak JK.