Ajax napisał(a):

Miszczak jest byłym czy aktualnym pracownikiem TVN?
Jeśli jeszcze pracuje to już nie długo.
Nawet nie wiedziałem, ze Majewski stracił program. Z tego co pamiętam u niego dość często robiono sobie żarty z ekipy rządzącej.
No cóż jakość merytoryczna TVN nie od dziś pozostawia wiele do życzenia
|
Miszczak jest niezmiennie od 98 roku dyrektorem programowym.
Z wypowiedzi Miszczaka jasno wynika ze Majewski stracił program właśnie przez krytyke rzadzacych.
Skoro w TVN-ie pracuje/pracowalo wielu pociotkow wysoko postawionych sluzbistow PZPR jej linia programowa musiala byc okreslona i naznaczona przez gore, co predzej czy pozniej wychodzi na jaw, ze przedstawiana rzeczywistosc jest czesto iluzja