Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18791
Stary 22.08.2012, 13:46
Drozd napisał(a):Wyświetl post
A właścicielem spółki Ruch SA do 2010 roku był skarb państwa, czyli rząd polski. Wówczas POwscy kolego Ajax rządzący sprzedali pakiet większościowy spółki Ruch SA prywatnej firmie, która zgonie z prawem może IPN wykopać. Kto jest tej sytuacji winny? Kolego Ajax? Też jak POpaprani propagandziści uważasz że "wszyscy" którzy wcześniej rządzili? Jeżeli tak to wiedz że w ich przypadku określenie "sprzedajna ku.wa" to nie żadna inwektywa, tylko powściągliwe określenie. Bo jest jeszcze sprawa umowy o której realizacji zobowiązana była POwska prezydent miasta Warszawy, a której nie wypełniła. Więc kolego Ajax jeżeli nie dostrzegasz winy PO to szczerze współczuję. Oczywiście odrzucam myśl że jesteś śmierdzącym komuchem który robienie problemów IPNowi rozpatruje w kategoriach prędzej zasługi niż winy. Czekam na wypowiedź kolegi.
Wina PO w tej kwestii jest wyraźna bo przy prywatyzacji nie rozpatrzyli kwestii budynku który jest siedzibą główną agencji rządowej. PO w tej kwestii ma zdecydowanie najwięcej za uszami.

Trzeba pamiętać, że IPN nie był w tym budynku od wczoraj i nie od wczoraj nie płaci za wynajmowany obiekt.

Z cym szacunkiem do bardzo ważnej instytucji Państwowej jaka jest IPN. Każdy musi swoje rachunki płacić. Nawet instytucje państwowe, żyjemy w czasach gospodarki wolnorynkowej gdzie nawet szpitale musza płacić swoje rachunki.

serek.c2 napisał(a):
Co nie zmienia faktu, że za sprzedaż "Ruchu" odpowiada PO.
Oczywiście za sprzedaż odpowiada aktualna ekipa