St@chu - oczywiście nie interesuje Cię to, że w AG zatrudniony był bliski człowiek Bieleckiego? Najważniejszy jest "wsad" autora (ja go odbieram inaczej) i nadanie (wg Ciebie) większego dramatyzmu artykułowi (bo przecież kogo by obchodziło, że w AG pracowało kilku kolesi?).
Ajax napisał(a):

|
Co nie zmienia faktu, że IPN za budynek nie płacił i właścicielem jest S.A.
|
Co nie zmienia faktu, że za sprzedaż "Ruchu" odpowiada PO.