Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18786
Stary 22.08.2012, 12:42
Ajax napisał(a):Wyświetl post
Właścicielem budynku w którym urzęduję IPN jest spółka Ruch S.A. ...

Czekam na inwektywy
A właścicielem spółki Ruch SA do 2010 roku był skarb państwa, czyli rząd polski. Wówczas POwscy kolego Ajax rządzący sprzedali pakiet większościowy spółki Ruch SA prywatnej firmie, która zgonie z prawem może IPN wykopać. Kto jest tej sytuacji winny? Kolego Ajax? Też jak POpaprani propagandziści uważasz że "wszyscy" którzy wcześniej rządzili? Jeżeli tak to wiedz że w ich przypadku określenie "sprzedajna ku.wa" to nie żadna inwektywa, tylko powściągliwe określenie. Bo jest jeszcze sprawa umowy o której realizacji zobowiązana była POwska prezydent miasta Warszawy, a której nie wypełniła. Więc kolego Ajax jeżeli nie dostrzegasz winy PO to szczerze współczuję. Oczywiście odrzucam myśl że jesteś śmierdzącym komuchem który robienie problemów IPNowi rozpatruje w kategoriach prędzej zasługi niż winy. Czekam na wypowiedź kolegi.
Hej Nasz TS !!