Ajax napisał(a):

Właścicielem budynku w którym urzęduję IPN jest spółka Ruch S.A. ...
Czekam na inwektywy
|
A właścicielem spółki Ruch SA do 2010 roku był skarb państwa, czyli rząd polski. Wówczas
POwscy kolego Ajax rządzący sprzedali pakiet większościowy spółki Ruch SA prywatnej firmie, która zgonie z prawem może IPN wykopać. Kto jest tej sytuacji winny? Kolego Ajax? Też jak POpaprani propagandziści uważasz że "wszyscy" którzy wcześniej rządzili? Jeżeli tak to wiedz że w ich przypadku określenie "sprzedajna ku.wa" to nie żadna inwektywa, tylko powściągliwe określenie. Bo jest jeszcze sprawa umowy o której realizacji zobowiązana była
POwska prezydent miasta Warszawy, a której nie wypełniła. Więc kolego Ajax jeżeli nie dostrzegasz winy PO to szczerze współczuję. Oczywiście odrzucam myśl że jesteś śmierdzącym komuchem który robienie problemów IPNowi rozpatruje w kategoriach prędzej zasługi niż winy. Czekam na wypowiedź kolegi.