Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
malalu1988
Banita
Od: 08.2012
Offline
#
59710
22.08.2012, 12:19
Tak tylko ze na lewa obrone poza dunczykiem nie mamy nikogo a mŁodemu mozna by byŁo dac szanse na koncÓwke sprawdzi sie ok nie to wyporzyczyc by sie ograŁ i jak po wyporzyczeniu lipa sprzedac
malalu1988
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez malalu1988