Czytaj dokładnie. Gość z tego artykułu mówił o braku możliwości płatności kartą za karty kibica, nie za bilety. Ktoś mówi, że to się nie opłaca, może ma rację, chociaż te karty to praktycznie czysty zysk dla klubu a pamiętajmy o dacie, kiedy kończy się ich ważność i o tym, że nagle w miesiącu będzie ich trzeba znowu wyrobić 20 tysięcy albo i więcej i część osób przyzwyczajona do płatności kartą za bilety nie weźmie ze sobą nawet 20 zł = zamęt i kolejny artykuł w gazecie.
Co ciekawe szukałem właśnie pewnego stadionu na necie i w sumie nie ma się co dziwić, że znalazłem kolejny tekst o Wiśle. Jak to mówią, nie ważne jak o nas piszą/mówią byle pisali/mówili, więc też nie będę zdziwiony gdy zarząd będzie się szczycił, że najwięcej artykułów w sierpniu poświęcono Wiśle
Ten jednak jest obiektywny, pisany z perspektywy kibica, który ma dość robienia go w c...., podobnie jak wiele osób w tym temacie.
http://stadiony.net/aktualnosci/2012...jna_katastrofa