Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1754
Stary 22.08.2012, 11:54
Pamiętajcie o jednym . Dziennikarze - kibice innych zespołow (najczęściej jednego i to z Warszawy) co roku zwalniają w Wisle trenera juz po kilku kolejkach. rzekomo juz wiedzą , ze BOSS jest niezadowolony itp. Chodzi o to aby w naszym klubie siać nieustanny zamęt. Żeby trener kładł lagę na treningach i meczach po za chwile będzie zwolniony a zawodnicy mięli w dupie to co do nich mówi bo ...zaraz i tak wyleci. Żeby wywołać też nerwowe reakcje kibiców, żeby się poprostu o tym mówiło.
Wisła tradycyjnie atakowana jest przez nich bo jest praktycznie największą przeszkodą dla ich ukochanego klubu, który wiecznie ma problemy z królowaniem w lidze chociaż jak czytamy wydaje na to największe pieniądze.
Czym wyżej będzie Wisła w tabeli tym tego podobnych artykułow będzie przybywać. Trzeba mieć stalowe nerwy i robić swoje, tak żeby im gul zapikał na koniec sezonu (jak wiele razy w ostatnim dziesięcioleciu).
Odpowiedz cytując