Wyświetl pojedynczy post
Pele_94
Member
 
Od: 07.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1753
Stary 22.08.2012, 11:34
Niech Smuda trzyma się od nas z daleka. Probierz ma jakiś pomysł na grę, a nie 2 defensywnych pomocników i długie piłki do osamotnionego napastnika. W sumie ciekawe czy na Legie lub Lecha też wyszedłby 3 defensywnych pomocników jak w meczu z Rosją Poza tym byłby wstyd, że mamy trenera buraka który nie umie ułożyć jednego sensownego i poprawnego gramatycznie zdania. Kategoryczne NIE dla Smudy
Odpowiedz cytując