Wyświetl pojedynczy post
adrianq
Junior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3862
Stary 22.08.2012, 11:03
Piszecie tutaj o problemach z integracją systemu z bramkami. Pamiętam kilka lat temu jak na R22 był mecz reprezentacji z Australią. PZPN rozporowadzał wejściówki także przez internet. Jak to wtedy było z tymi biletami? Można było wchodzic wtedy normalnie przez bramki czy była kontrola przez ochronę?
Odpowiedz cytując