Wyświetl pojedynczy post
michael
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Kraków/Śródmieście

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.08.2012, 10:34
Wiśle kibicować nie przestaniemy, ale zatrudniając tego pseudo- trenera Cupiał pokaże, że już mu na Wiśle nie zależy, bo nie wierzę że Boss nie czyta prasy( tej wiarygodnej oczywiście) i nie ogląda meczów drużyn Dyzmy, najlepszy przykład to EURO 2012 i wypowiedzi piłkarzy, że sami musieli ustalać co grają w II połowie meczu z Rosją, a Smuda tylko coś dukał pod nosem bez pojęcia.

Ciężko by było znieść tego gościa na ławce Wisły, ale ja i tak wierzę w ten zespół i myślę, że jak Maor nie odejdzie to stać na nas mistrzostwo, bo z Bełchatowem gra nie była zła, tylko brakło skuteczności. Wróci Burliga za Jaliensa i Chavez na środek, obrona się zgra i będzie dobrze.
I jeszcze może Paweł Brożek dojdzie i na pewno będzie wzmocnieniem.
Odpowiedz cytując