Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18782
Stary 22.08.2012, 10:30
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Czy ty składac literek nie potrafisz? IPN to państwowa instytucja komu ma płacić lemingu? Sama sobie? Chyba że jak każdy komuch uważasz że IPN jest niepotrzebny to powiedz, a nie kombinuj fałszywcu bo się rzygać chce.
Właścicielem budynku w którym urzęduję IPN jest spółka Ruch S.A. ...

Czekam na inwektywy