We wczorajszej PN dwustronicowy wywiad z Pawełkiem. W skrócie:
- chwali Skorżę i Fornalika (trenerzy będący z drużyną), dobrzy trenerzy i psychologowie
- Smuda też taki był, ale zmienił się po objęciu repry
- Petrescu podszedł do trenowania Wisły zbyt.. ambitnie i z niewłaściwym podejściem co sam ponoć później przyznał Mariuszowi

("często powtarzał fucking Polish players..." )
- odszedł z Wisły bo zaproponowano mu kontrakt niższy niż miał Jovanic
- dlaczego Wisła nie awansowała do LM? Zapytajcie działaczy...
- za rok wraca do Turcji
itd. itp. dość ciekawy wywiad