Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7621
Stary 22.08.2012, 10:21
We wczorajszej PN dwustronicowy wywiad z Pawełkiem. W skrócie:

- chwali Skorżę i Fornalika (trenerzy będący z drużyną), dobrzy trenerzy i psychologowie
- Smuda też taki był, ale zmienił się po objęciu repry
- Petrescu podszedł do trenowania Wisły zbyt.. ambitnie i z niewłaściwym podejściem co sam ponoć później przyznał Mariuszowi ("często powtarzał fucking Polish players..." )
- odszedł z Wisły bo zaproponowano mu kontrakt niższy niż miał Jovanic
- dlaczego Wisła nie awansowała do LM? Zapytajcie działaczy...
- za rok wraca do Turcji

itd. itp. dość ciekawy wywiad
Ostatnio edytowane przez arti : 22.08.2012 o godz. 13:37.
Odpowiedz cytując