Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1744
Stary 22.08.2012, 10:17
Smuda w Wisle to Wisła jak Kadra na Euro 2012. Ten gosc nie ma pojecia o ładnej grze a co dopiero o taktyce. Znowu bysmy grali 1 napastnikiem czekajac na jedna udana kontre. Najgłupsze w tym tekscie to:
Raczej chodziło o niedzielną wygraną Wisły Kraków z GKS Bełchatów (2:1) w doliczonym czasie gry, co uchroniło Michała Probierza przed utratą posady w klubie na Reymonta. No ja piernicze tylko kompletny debil wyrzucałby trenera po takim czys. Niech sie gosc nie pcha tam gdzie go nie chcą - Cupial juz na prawde na głowie upadnie jak tego nieudacznika do Nas sprowadzi. Nie chce znowu nudnej Wisły
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 22.08.2012 o godz. 10:20.
Odpowiedz cytując