shaggy napisał(a):

Mam nadzieje ze to wymysły dzienikarzy pisane na kolanie pod biurkiem.
Chociarz moze Bednarz zamierza miec u siebie ludzi ktorych sam zatrudia (a Probierz to czlowiek Basłaja).
Jesli faktycznie kopane sa dolki pod Probierzem i nie wszyscy w tym klubie w chwili obecnej ciagna ten wozek w jedna strone to jest to sk....two.
Jesli Smuda faktycznie wierci dziure w brzuchu Cupiała to traci u mnie resztki szacunku ktorego i tak nie pozostało wiele...
|
Wierci wierci. Basałaj Janusz w jednym z wywiadów mówił o Smudzie, że ten przekonuje Cupiała, że mu zrobi sukces za pół ceny. Jak Cupiał zwolni Probierza, a powierzy tę funkcję Smudzie to będzie upadek zespołu. Już bym Maćka wolał z powrotem niż tego niereformowalnego buca.