Wyświetl pojedynczy post
malalu1988
Banita
 
Od: 08.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59704
Stary 22.08.2012, 09:43
WSZYSCY Tak piszą by brac Pawła Brożka itp ale może zamiast Pawła wezimiemy Irka Jelenia który nadal pozostaje bez klubu i cos mi sie wydaje, że by był lepszy i taniszy od Brozka. Bądzi co bądzi Irek za granicą był kimś a Brożek na razie grzał Ława

Potwierdzenie moich słów
Jeleń nadal bez klubu, trenuje w Cieszynie
http://...................../viewtopic...0656bd14#12874
Odpowiedz cytując