WSZYSCY Tak piszą by brac Pawła Brożka itp ale może zamiast Pawła wezimiemy Irka Jelenia który nadal pozostaje bez klubu i cos mi sie wydaje, że by był lepszy i taniszy od Brozka. Bądzi co bądzi Irek za granicą był kimś a Brożek na razie grzał Ława
Potwierdzenie moich słów
Jeleń nadal bez klubu, trenuje w Cieszynie
http://...................../viewtopic...0656bd14#12874