|
Dokładnie koniak, też mnie to zastanawia bo to nie są sprawy typu 'rocket science', a przez to że się nimi nikt nie zajmuje od długiego czasu, coraz bardziej negatywnie wpływają na opinię o klubie. A pamiętajmy, że złą opinię robi się bardzo szybko, zdecydowanie dłużej zajmuje jej odbudowa..
|