Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2312
Stary 22.08.2012, 08:21
filemon napisał(a):Wyświetl post
Dziś (tzn de facto już wczoraj), w magazynie Gol T-Mobile Ekstraklasa na "Jedynce", który trwał.. na "oko" 3, 4 minuty, można było się od prowadzacego (Rafała Patyry) ten jakże profesjonalny program, dowiedzieć, że Ljuboja to "największa gwiazda ligi", a "Wisła wyrównała z kontrowersyjnego karnego". Dobre.
O ile ze zdaniem o Ljuboji można się zgodzić o tyle ze stwierdzeneim ze wyrownalismy po naciaganym karntym juz nie.
Patyra nie mial czasu zajaknac sie ze nalezal nam sie i drugi karny
Odpowiedz cytując