mitmichael napisał(a):

masło maślane.... te pogłoski były juz poruszane tylko w róznych artkułach.Teraz sklecili troche z tego ,troche z tamtego i wyszło cos takiego..
Jeszcze bedzie tak,ze obaj zostana,i dojdzie Brozek i wtedy zamkniemy wszystkim złosliwe japy.