Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59700
Stary 22.08.2012, 07:43
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Kirm OK ale Maor za zadne skarby. Nie wierze aby pojawiła sie za Niego oferta, ktora usatysfakcjonowalaby klub. Gdyby tak mialo byc to moim zdaniem juz by go nie bylo.
http://wisla-krakow.przegladsportowy...139,1,727.html
masło maślane.... te pogłoski były juz poruszane tylko w róznych artkułach.Teraz sklecili troche z tego ,troche z tamtego i wyszło cos takiego..
Jeszcze bedzie tak,ze obaj zostana,i dojdzie Brozek i wtedy zamkniemy wszystkim złosliwe japy.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 22.08.2012 o godz. 07:47.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując