Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59696
Stary 21.08.2012, 23:56
xanti1906 napisał(a):Wyświetl post
Zważ na to, że jednak nie został. Mógł mieć dogadany klub już i dlatego rozwiązał, ale cały czas pozostaje wolnym zawodnikiem. Nie podpuszczaj lepiej.
Jednak Trabzon usilnie chciał się Brożka pozbyć, ciekawe czemu...

Ja Hajty niegdyś jako piłkarza, a obecnie jako trenera "nie trawię/-łem", ale w tym komentarzu akurat ma rację.

Powtórzę, sportowo Brożka i np. Frankowskiego czy Żurawia w jego wieku dzieli przepaść. Nie rozumiem stawiania na głowie wszystkiego, byle go zakontraktować.
Odpowiedz cytując