xanti1906 napisał(a):

|
Zważ na to, że jednak nie został. Mógł mieć dogadany klub już i dlatego rozwiązał, ale cały czas pozostaje wolnym zawodnikiem. Nie podpuszczaj lepiej.
|
Jednak Trabzon usilnie chciał się Brożka pozbyć, ciekawe czemu...
Ja Hajty niegdyś jako piłkarza, a obecnie jako trenera "nie trawię/-łem", ale w tym komentarzu akurat ma rację.
Powtórzę, sportowo Brożka i np. Frankowskiego czy Żurawia w jego wieku dzieli przepaść. Nie rozumiem stawiania na głowie wszystkiego, byle go zakontraktować.