Wyświetl pojedynczy post
Lukasz
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3859
Stary 21.08.2012, 22:06
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
...... Łukasz te opłaty są teraz niższe, a im większy obrót to niższe oplaty. Tez myślałem, ze ok. 3%, ale sadze, ze to 1,5 do 2 %, .....
Opłata jest od obrotu więc im większy obrót tym opłata większa. PayPal powyżej 0,2 mln miesięcznie ma opłaty na poziomie 1,9% + 0,80 PLN od transakcji. Czyli licząc tak jak liczyłeś 1000 x 25 zł = 25000 czyli opłaty masz 800+475 zł co daje ok 5.1% kwoty. Takie mniej więcej są stawki za te usługi. Liczę że duży jest w stanie zbić z 5% do np. 3%.

Tabelkę brałem z tego miejsc:a https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/we...g-fees-outside
Odpowiedz cytując