Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59694
Stary 21.08.2012, 21:59
Mili za rok się kończy kontrakt, wydaje mi się, że Orest z chęcią zamieniłby go na Gargułę

Co jak co, ale Mila pewien poziom gwarantuje, w przeciwieństwie do Garguły.
Odpowiedz cytując