Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 21.08.2012, 21:21
fialo napisał(a):Wyświetl post
Nie potrafię sobie wyobrazić jak się chłopak może teraz czuć.. Ogromne wyrazy współczucia.. Trzymaj się!

PS
Mam nadzieję, że ten s....ysyn zgnije w bośniackim pierdu.
Gordan trzymaj sie!

A zasady panujące tam na drogach są naprawdę momentami szokujące. Ludzie na scigaczach bez kasku, wiadomo ze przy 150 km i tak kask nie uratuje, ale i tak zakrawa to na brak poszanowania życia swojego i pewnie tak samo jest z poszanowaniem życia innych.
Oczywiście nienajlepszy stan drog, południową mentalność, nie dość rygorystyczne działania policji i skutki są takie a nie inne.
Ja po Bośni przyjechałem tylko drogę z Chorwacji przez Medugorie do Mostaru i spowrotem, ale nawet po tym można co nieco powiedzieć.
Gordan jest Chorwatem, i niestety jesli to prawda z tym pijanym kierowca, to sprawca pewnie tez. Bo Muslimy raczej nie pija.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 21.08.2012 o godz. 21:23.
Odpowiedz cytując