http://ljubuski.net/8475-teska-prome...ala-pjesakinja
Samochód prowadzony przez pijanego kierowcę potrącił dwójkę pieszych w rodzinnej miejscowości Gordana.
PS Wskazówka dla osób odpowiedzialnych - gdyby ktoś wpadł na produkcję transparentu czy czegoś w tym stylu - Gordan jest Chorwatem. Jakikolwiek tekst po bośniacku mógłby być sporym faux pas, ludzie stamtąd po wojnie są szczególnie przeczuleni na punkcie tamtejszych animozji.