Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#130
Stary 21.08.2012, 16:47
QBAS napisał(a):Wyświetl post
Masz rację rabi86, od tego sezonu Warta NIE GRA już na stadionie Amici Poznań tylko na małym stadionie przy ul.Droga Dębińska 12 (pojemność wg internetowego szybkiego researchu 2-4 tys.). Ciekawe czy będzie wyjazd czy władze zapobiegną tej "tragedi"

Znając władze zapobiegną...

I znowu Wisłą gra pod nosem i nie mogę tego zobaczyć...
Odpowiedz cytując