QBAS napisał(a):

|
Masz rację rabi86, od tego sezonu Warta NIE GRA już na stadionie Amici Poznań tylko na małym stadionie przy ul.Droga Dębińska 12 (pojemność wg internetowego szybkiego researchu 2-4 tys.). Ciekawe czy będzie wyjazd czy władze zapobiegną tej "tragedi"
|
Znając władze zapobiegną...
I znowu Wisłą gra pod nosem i nie mogę tego zobaczyć...