Szpen napisał(a):

|
zauważam, tylko tym się różnię od Ciebie, że nie od jakiegoś czasu, tylko od zawsze.
|
No ale jak to? Przecież za rządów PiS-u "Panstwo Policyjne" brało za mordę cwaniaczków - czyż nie? A nie, przepraszam - to byli niewinni ludzie, szkalowani i szykanowani przez wstrętne Kaczory i szalonego Zbigniewa...