Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18763
Stary 21.08.2012, 16:03
Szpen napisał(a):Wyświetl post
zauważam, tylko tym się różnię od Ciebie, że nie od jakiegoś czasu, tylko od zawsze.
No ale jak to? Przecież za rządów PiS-u "Panstwo Policyjne" brało za mordę cwaniaczków - czyż nie? A nie, przepraszam - to byli niewinni ludzie, szkalowani i szykanowani przez wstrętne Kaczory i szalonego Zbigniewa...