|
Do Pawła mam ogromny szacunek, grał tu dużo i przez sporą część czasu bardzo dobrze. Jednak jeśli wiązałoby się to z takimi kwotami (umowa + kasa za podpis) wolałbym, żeby przeznaczyć ją na młodego zawodnika, ale takiego który ma już jakieś doświadczenie ligowe. Bo Paweł raczej po pół roku braku granie nie wróci do super formy "ot tak". Poza tym jeśli mamy budować drużynę z myślą o przyszłości.. sami rozumiecie
|