Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#122
Stary 21.08.2012, 15:16
W 1/8 finału Pucharu Polski gramy z Wartą Poznań.
W tej rundzie jest tylko jeden mecz (bez rewanżu), dopiero od kolejnej rundy grany będzie mecz + rewanż.

Losowanie całkiem dobre, ale jestem daleki od tego by uznawać, że już jesteśmy w ćwierćfinale. Nie te czasy
Odpowiedz cytując