W 1/8 finału Pucharu Polski gramy z
Wartą Poznań.
W tej rundzie
jest tylko jeden mecz (bez rewanżu), dopiero od kolejnej rundy grany będzie mecz + rewanż.
Losowanie całkiem dobre, ale jestem daleki od tego by uznawać, że już jesteśmy w ćwierćfinale. Nie te czasy
