St@chu napisał(a):

|
MF zmieniło górną granicę, ale podatki podnosi już miasto Kraków, a nie MF, więc pretensje należy raczej tam kierować... Swoją drogą ciężko się dziwić podwyżkom w Krakowie patrząc, jakie zadłużenie ma miasto, ale oczywiście najpierw się zadłużamy do woli, a dopiero potem szukamy źródeł finansowania...
|
Odwieczne pytanie : czy zbrodniarzem jest ten co rozdaje za darmo broń i wskazuje kogo można odstrzelić czy ten który pociaga za cyngiel. A że w gruncie rzeczy zarówno w większości samorządów jak w w Sejmie rządzą ci sami (prosze nie pisz że Majchrowski jest niezależny ) to nawet to powyżej nie ma znaczenia.