Gwiaździsty napisał(a):

A że sie tak zapytam. Jaka partia rządzi Krakowem, czy czasem nie ta co całą Polską ?
|
CDU znaczy się ?
A tak swoją drogą, Kraków zadłużony po uszy co prawda, ale czy dało się tego uniknąć ? Przecież trzeba było budować, że tak powiem na wczoraj. Nie uważam, żeby to co powstało było super mega, bo to jest minimum, które musiało powstać. A tak naprawdę na nic lepszego nas nie stać. I tak zastanawiam się czy Ci co tak głośno krzyczą o zadłużeniu Krakowa, potrafiliby zbudować to samo ale taniej ? Czy to czasem nie jest prymitywny oręż polityczny.