Temat: Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
bartek_strz
Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 21.08.2012, 14:30
Ok, dzięki za pomoc. Na pewno będę miał jeszcze jakieś pytania, więc będę pytał Liczę, że uda mi się wejść na mecz ukochanej Wisełki

a poleca ktoś jakieś niedrogie noclegi? gdzieś w centrum najlepiej..
Odpowiedz cytując