Temat
:
Mam pytanie
Wyświetl pojedynczy post
bartek_strz
Member
Od: 07.2009
Offline
#
138
21.08.2012, 14:30
Ok, dzięki za pomoc. Na pewno będę miał jeszcze jakieś pytania, więc będę pytał
Liczę, że uda mi się wejść na mecz ukochanej Wisełki
a poleca ktoś jakieś niedrogie noclegi? gdzieś w centrum najlepiej..
bartek_strz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bartek_strz
Znajdź inne posty napisane przez bartek_strz