Szpen napisał(a):

[
sprawdzić to jedno, ale nadrzędną funkcją powinna być stała kontrola.
nigdy nie miałem sprawy w sadach, wiec nie wiem jak nasz wymiar sprawiedliwości działa. Skoro jest narzędzie to trackowania, to nie widzę usprawiedliwienia dla sądów. Jednak abstrahując od tego, państwo jako organizacja dało dupy i powstaje teraz pytanie, czy odpowiedzialne osoby nie dopełniły obowiązków, czy tez zostały skorumpowane.
|
Pragnę tylko zwrócic Twoją uwagę że powoli zaczynasz popadać w fobie i obsesje.
