Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18747
Stary 21.08.2012, 12:06
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
Dobra - my tu gadu gadu a rządzik pachołków rusko-niemieckich jedzie znami jak z burymi sukami




Jak samopoczucie Szpeniu ?
MF zmieniło górną granicę, ale podatki podnosi już miasto Kraków, a nie MF, więc pretensje należy raczej tam kierować... Swoją drogą ciężko się dziwić podwyżkom w Krakowie patrząc, jakie zadłużenie ma miasto, ale oczywiście najpierw się zadłużamy do woli, a dopiero potem szukamy źródeł finansowania...