Arapaho napisał(a):

Dobra - my tu gadu gadu a rządzik pachołków rusko-niemieckich jedzie znami jak z burymi sukami
Jak samopoczucie Szpeniu ?
|
MF zmieniło górną granicę, ale podatki podnosi już miasto Kraków, a nie MF, więc pretensje należy raczej tam kierować... Swoją drogą ciężko się dziwić podwyżkom w Krakowie patrząc, jakie zadłużenie ma miasto, ale oczywiście najpierw się zadłużamy do woli, a dopiero potem szukamy źródeł finansowania...