Wyświetl pojedynczy post
weldox
Junior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3842
Stary 21.08.2012, 12:03
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście ludzie o kolejkę nie powinni mieć pretensji TYLKO do Wisły, bo kto im bronił od miesiąca pójść po karnet lub od wielu dni po bilet.

Od wielu dni?! Bilety sprzedawane od wtorku, w środę dodatkowo zamknięte. Już pisałem w innym temacie, że bilety na pierwszy mecz powinny być sprzedawane od początku sierpnia skoro sprzedaży online nie ma.

Kolejna rzecz - jeżeli ktoś przychodzi na 15 minut przed pierwszym gwizdkiem to musi liczyć się z tym, że w kolejce postoi, pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Ale jeśli ktoś przychodzi godzinę przed meczem i nie dostaje się na stadion na pierwszy gwizdek to winę ponoszą tylko i wyłącznie ludzie odpowiedzialni w Wiśle za sprzedaż biletów i marketing.

Telebim to kolejna sprawa. Gdzie byli ludzie zajmujący się utrzymaniem i naprawą? Rozumiem, że może się coś zepsuć, ale w trakcie meczu nawet nikt nie próbował go naprawić.

Zamknięcie G3 (zabranie wielu tanich miejsc) to kolejna kompromitacja, nie wspominając już o braku nagłośnienia, który powoduje, że nie słychać co się dzieje chociażby przed meczem. A co gdyby musiało dojść do ewakuacji stadionu?
Odpowiedz cytując