Dawać Brożka, będzie i tak tańszy niż to drewno Piech

. I jeszcze jedno ostrzeżenie dla Bednarza, jak jeszcze raz sprowadzi Łobodzińskiego do Wisły to nie chcę go widzieć w Krakowie. Po sezonie kontrakt się kończy Pawłowskiemu. Owszem można go sprowadzić, ale na takich warunkach jakie ma w Zagłębiu, a nie lepszych. Chce tu przyjść dla pieniędzy to dziękujemy (a w Zagłębiu za frytki nie gra). Moim zdaniem zanim złożymy ofertę za tego piłkarza to trzeba się 10 razy zastanowić. Ja bym wolał wykupić Maka i dać mu niższą pensję, niż podpisywać Pawłowskiego, a myślę, że Bednarz będzie z nim kombinował bo już nawet o tym wspominał.