Te zapowiedzi POdwyżek to czasem nie po to : "Aby żyło się lepiej. Wszystkim" ?
I w tych bajkach o 2 Irlandii to o to chodziło ? Może Szpenio by wytłumaczył tą korelację, podwyzki i 2 Irlandia
P.S. Ciekawe czy tylko na opłatach za psa się skończy ? Właściciele kotów przeciez tez nie moga spać spokojnie. No chyba , że ma się psa takiego jak Kora, na którego przesyłane są narkotyki

. Jak mniemam po-wski wymiar tzw. sprawiedliwości uwierzył że ta paczka była dla psa ? Bo przeciez ona (Kora) nasza jest i juści !