Temat
:
[1 kolejka] Wisła Kraków - GKS Bełchatów, niedziela 19 sierpnia 2012, 14:30
Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
Od: 02.2004
Offline
#
179
21.08.2012, 10:37
Wielkiego postępu nie ma, malutki plusik za agresywność i grę dwoma napastnikami.
Piłkarsko to nadal nie jest to. Ii nie sądze, żeby wiele się miało poprawić. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy bez inwestycji.
.
.
tofik
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tofik
Znajdź inne posty napisane przez tofik