Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 21.08.2012, 10:37
Wielkiego postępu nie ma, malutki plusik za agresywność i grę dwoma napastnikami.
Piłkarsko to nadal nie jest to. Ii nie sądze, żeby wiele się miało poprawić. Pewnych rzeczy się nie przeskoczy bez inwestycji.
..
Odpowiedz cytując