Karherop napisał(a):

wszystko fajnie ale powiadasz że zasługujemy hmm wg kogo ?
wg 24 w rankingu Szwecji , 28 Szkocji, 27 Norwegii czy 22. Czechów ?
patrząc na ten sezon miejsce które zajmujemy jest ponad stan
|
Poprzedni sezon był dla Polski wyjątkowo udany - ponad 6 pkt w sezonie to zdobyliśmy poprzednio gdy ogrywaliśmy Schalke i Parmę, dwóch sezonów z rzędu z punktacją 5,0 pkt i więcej to lata 90 - te gdy Legi i Widzew weszły do Ligi Mistrzów, 3 kolejne sezony w wykonaniu polskich drużyn w pucharach punktowane po ponad 5 pkt przełom lat 60/70 kiedy Legia czy Górnik regularnie grały na wiosę w pucharach.....
Realne miejsce Polski patrząc na bieżący sezon to właśnie w granicach 20-22 bo kraje z tych miejsc mają raptem 3 pkt straty w ranikngu, które będą zbierać punkty w fazie grupowej LM/LE, a my możemy liczyć tylko na kolejny sezon konia Legii....