WISŁAZWE napisał(a):

|
Ja osobiście bym zaryzykował bo gorzej niż Łukasz G. nie da się już zagrać.
|
Oj da się, da się - sam to pokazywał w poprzednim sezonie, chociaż unik przed piłką lecącą do naszej bramki - "palce lizać" wtopa.
Ja bym Sobola za Gułę dał, no i może Chrapka sprawdził pod koniec.
Wynik obstawiam 2:1 dla Wisełki, czyli optymistycznie choć bez szaleństwa
