Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 21.08.2012, 08:37
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Ja osobiście bym zaryzykował bo gorzej niż Łukasz G. nie da się już zagrać.
Oj da się, da się - sam to pokazywał w poprzednim sezonie, chociaż unik przed piłką lecącą do naszej bramki - "palce lizać" wtopa.
Ja bym Sobola za Gułę dał, no i może Chrapka sprawdził pod koniec.
Wynik obstawiam 2:1 dla Wisełki, czyli optymistycznie choć bez szaleństwa
Odpowiedz cytując