Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#59671
Stary 21.08.2012, 08:27
comek napisał(a):Wyświetl post
Myślę, że Brożek jest rozsądny i będzie to odpowiednia kwota do jego formy, ale tak szczerze to przydałby się Wiśle. Z tego co pamiętam i jego ostatnich występów, zawsze lubił do kogoś odegrać piłkę, więc gra na dwóch napastników jest idealna, a do tego brożek potrafi się ustawić i strzelić bramkę.
Może teraz jego forma jest daleka od tej z poprzednich lat, ale myślę że spokojnie tych 10 bramek w sezonie by strzelił. Od Genkowa oczekuje około 15, więc to już jest bardzo dobry wynik.
Nie zapominaj, że ponoc chciał zostac w Trabzonie ze względu na wynagrodzenie.
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując