comek napisał(a):

Myślę, że Brożek jest rozsądny i będzie to odpowiednia kwota do jego formy, ale tak szczerze to przydałby się Wiśle. Z tego co pamiętam i jego ostatnich występów, zawsze lubił do kogoś odegrać piłkę, więc gra na dwóch napastników jest idealna, a do tego brożek potrafi się ustawić i strzelić bramkę.
Może teraz jego forma jest daleka od tej z poprzednich lat, ale myślę że spokojnie tych 10 bramek w sezonie by strzelił. Od Genkowa oczekuje około 15, więc to już jest bardzo dobry wynik.
|
Nie zapominaj, że ponoc chciał zostac w Trabzonie ze względu na wynagrodzenie.