Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21941
Stary 20.08.2012, 23:08
blanco napisał(a):Wyświetl post
370 tys .

Świetny wynik pokazujący jak ogromnym potencjałem dysponujemy . Przypomnę też, że mecze z APOEL'em oglądało ponad 2 mln ludzi . Jak możesz to częściej wrzucaj te statystyki .



W sumie znaczaca przewaga nad innymi zespolami

w koncu Wisla to najbardziej medialny klub w Polsce .
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując