blanco napisał(a):

370 tys . 
Świetny wynik pokazujący jak ogromnym potencjałem dysponujemy . Przypomnę też, że mecze z APOEL'em oglądało ponad 2 mln ludzi . Jak możesz to częściej wrzucaj te statystyki .
|
W sumie znaczaca przewaga nad innymi zespolami
w koncu Wisla to najbardziej medialny klub w Polsce .