Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
lukizc
Junior Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8718
Stary 20.08.2012, 22:51
Byłem trzeci raz na meczu, a po raz pierwszy spotkałem się z sytuacją, gdzie mając bilet na D11, w przerwie mogłem swobodnie korzystając z przejścia do strefy gastronomicznej wejść na inny sektor, E12 np. To normalne, od zawsze tak można było?
Odpowiedz cytując