Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
lukizc
Junior Member
Od: 02.2012
Offline
#
8718
20.08.2012, 22:51
Byłem trzeci raz na meczu, a po raz pierwszy spotkałem się z sytuacją, gdzie mając bilet na D11, w przerwie mogłem swobodnie korzystając z przejścia do strefy gastronomicznej wejść na inny sektor, E12 np. To normalne, od zawsze tak można było?
lukizc
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukizc
Znajdź inne posty napisane przez lukizc