Junior_Battle napisał(a):

Yahiya był niedawno parkingowym w Chorzowie, jak tak dalej pójdzie, to będzie polskim Santiago Munezem
|
Oglądałeś go dzisiaj w akcji?

Nie wiem jakim cudem on dostał 3 letni kontrakt. Gość pojawił się na boisku w pierwszej połowie i do końca meczu podawał do najbliższego, najczęściej w tył, zaliczając przy tym kilka strat i ogólnie widać było u niego braki szybkościowe.