|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
#1708

20.08.2012, 20:43
|
SV_ napisał(a): 
|
Beda po meczu z Belchatowem sprzedawac karnety dalej? (minus mecz z belchatowem?) kiedys tak bylo ale nie wiem czy teraz bedzie?
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zonych_cenach/
|
|