Kocur napisał(a):

Jaka k...wa Polonia?
Zakichany Groclin z licencją na ekstraklasę- widać już wszyscy zapomnieli co się działo miesiąc temu na linii Wawa - Katowice
|
Przestało piec znaczy się
Ze Wy też się przejmujecie co jakieś no name powiedzą lub napiszą o Wiśle. A ten Łysy co udawał piłkarza, Wieszczycki, widzieliście jaką miał marynarkę ? Sorry ale ktoś tak wyglądający nie wzbudza mojej sympatii ani zaufania ani nic mądrego powiedzieć nie może. To tak na marginesie.