syryls napisał(a):

|
Jaka zakichana, prócz Brzyskiego nie ma nikogo sprzed ostatnich paru lat w Polonii, ten zespół może się liczyć o Puchary, natomiast MP to jednak dla młodych za duża pułka. Natomiast jak widać można drużynę prawie sklecić z juniorów. Za rok-dwa mogą już dołączyć do walki o MP, byle Polonia nie pozbyła się zwłaszcza Wszołka, w moim odczuciu lider tej drużyny mimo młodego wieku
|
1. Toż kocur ci napisał, że to nie Polonia jest zakichana tylko Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski z czasową siedzibą w Warszawie
2. Kup słownik ortograficzny
3. No fakt, sami juniorzy - Pawełek, Baszczyński, Kokoszka, Todorovski, Piątek, Gołębiewski, Brzyski, Dwaliszwili, Kiełb + już doświadczeni w grze w ekstraklasie Teodorczyk i Wszołek, Hołota - 21 lat, Yahiya - 22 lata, Pazio - 20 lat