Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21935
Stary 20.08.2012, 19:41
syryls napisał(a):Wyświetl post
Jaka zakichana, prócz Brzyskiego nie ma nikogo sprzed ostatnich paru lat w Polonii, ten zespół może się liczyć o Puchary, natomiast MP to jednak dla młodych za duża pułka. Natomiast jak widać można drużynę prawie sklecić z juniorów. Za rok-dwa mogą już dołączyć do walki o MP, byle Polonia nie pozbyła się zwłaszcza Wszołka, w moim odczuciu lider tej drużyny mimo młodego wieku
1. Toż kocur ci napisał, że to nie Polonia jest zakichana tylko Groclin Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski z czasową siedzibą w Warszawie

2. Kup słownik ortograficzny

3. No fakt, sami juniorzy - Pawełek, Baszczyński, Kokoszka, Todorovski, Piątek, Gołębiewski, Brzyski, Dwaliszwili, Kiełb + już doświadczeni w grze w ekstraklasie Teodorczyk i Wszołek, Hołota - 21 lat, Yahiya - 22 lata, Pazio - 20 lat
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując